(0:1)
2

Leírás

Mestermérleg:

Nagyon csalódott vagyok! Vezetünk 2-0-ra, csapatom stabilan játszik, hiszen az ellenfélnek lehetősége sem volt a gólszerzésre, erre nem kapunk meg egy jogos tizenegyest, és a 2. kapott gólunk is enyhén szólva is, igen vitatott körülmények között esett.
Voltak hibák a játékunkban, amit ki kell javítani, de most azt kell mondanom, hogy elvettek tőlünk 2 pontot… Nincs akkora probléma, de nekünk ezeket a mérkőzéseket meg kell nyerni, valamint 2 hazai mérkőzés következik, ahol be kell húzni a 3-3 pontot! Csapatomat képesnek tartom arra, hogy ezt véghez is vigye!

Jánosi Dániel:

Koller Ferenc: Jól kezdtük a mérkőzést, az első félidő vége felé meg is szereztük a vezetést, majd a második félidő közepén sikerült ezt kettőre növelnünk, amire ellenfelünk sajnos hamar válaszolt. A mérkőzés vége felé egy hatalmas játékvezetői hiba után kaptuk az egyenlítő gólt, úgy érzem elvettek tőlünk két pontot! Csapatunk mind játékban, mind hozzáállásban győzelmet érdemelt volna!Következő mérkőzésen otthon fogadjuk a Vértesszőlős csapatát ott javítanunk kell!

Deme Tamás: A meccset kicsit nehézkesen kezdtük, de hamar erőre kaptunk és sikerült is a kapuba találnunk a lehető legjobb időben. A második félidőben nagy részében is jól játszottunk, de a végére a fáradság jelei kezdtek mutatkozni a csapaton. Összességében jobbak voltunk az ellenfelünknél. A győzelem volt a megérdemelt, de ilyen ez a labdarúgás. Gratulálok a csapat játékához és bízom a jobb folytatásban!