0
DG Tát SE
DG Tát SE

Leírás

Darabos Gábor (Nyergesújfalu SE): - Tát ellen fő kérdés volt, hogy az extra szerdai kupameccsünk után sikerül-e megfelelően kipihenni magunkat, illetve a fáradtság mennyire lesz befolyásoló tényező a mérkőzésen. A két fáradásos izomsérülés mutatta, hogy még szükség lett volna további regenerációra. Egy-két játékoson komolyan látszott, de összességében csapatunk teljesítményén nem érződött a tompaság, vitt minket tovább előre hitünk, szívünk és a lendület. Parádés gólokat szerezve, végig kézben tartva a mérkőzést abszolváltuk a három pontot. Ismételten csak gratulálni tudok valamennyi játékosomnak a héten lejátszott három mérkőzésen mutatott teljesítményért. Fantasztikus a tabellán jelenleg elfoglalt helyezésünk, de minden szempontból komolyan készülnünk kell a számunkra nagyon nehéz utolsó négy fordulóra.
JÓK: MINDENKI

Büszke vagyok a srácokra és köszönet mindenkinek, aki segített, hogy bejussunk az Amatőr Kupa döntőjébe! Sikerünk fő részese fantasztikus közönségünk! Nagy boldogság számomra, hogy Nyergesújfalun a város és az Egyesület, továbbá egy szerethető CSAPAT és a szurkolók ismét egymásra találtak a sportcentrumban!

Szabó Attila (DG Tát SE): - Első félidő első felében ellenfelünk nagy nyomást helyezett ránk, és egy egyéni hibánk után meg szerezték a vezetést.  Próbáltunk labdaszerzés után gyors kontrákat vezetni, de sajnos pontatlanok voltunk ma előre felé elsősorban a támadó harmadban. Második kapott gólunkat egyértelmű leshelyzet előzte meg, ha -1 el megyünk a szünetre talán máshogy alakul. Második feledőre úgy gondolom, hogy sikerült rendezni a sorokat, egy jóval kiegyenlítettebb mérkőzés alakult ki. 3-4 nagyobb helyzetünk megvolt, amiből gólt kell lőni, ezzel szemben ellenfelünk kegyetlenül kihasználta a hibáinkat, helyzeteit.  Nyergesi győzelem megérdemelt, kicsit túlzottnak érzem a különbséget.  A csapatomat nem tudom elmarasztalni, mert küzdöttek becsülettel.  Nyergesújfalunak gratulálok és sok sikert a továbbiakban!

A mérkőzés részleteit itt megtekintheti: MLSZ adatbank