1
(0:0)
3

Leírás

Millei Tamás: Kimerem jelenteni, hogy a szezonunk legjobb mérkőzését játszottuk a már bajnokcsapat otthonában, szokás szerint rendkívül tartalékosan. Szerencsére ez nem látszott meg a játékunkon, motiváltan futballoztunk, szemre is tetszetős támadásokat vezettünk, több helyzetet kialakítva, hátul fegyelmezetten védekeztünk. A félidei meddő mezőfölényünket  a második játékrész elején gyorsan 2 gólra váltottuk. Akár meg is nyugodhattunk volna, de ellenfelünk egy véleményes büntetővel közelebb került hozzánk. Az utolsó 20-25 percben elsősorban az eredmény tartására törekedtünk, nem mondva le a kontratámadások vezetéséről. Ennek is betudható, hogy a mérkőzés végén feltettük az „i”-re a pontot, így magabiztos győzelmet arattunk! Büszke vagyok a Csapatra illetve ezúton ragadnám meg az alkalmat, hogy – játékosaim nevében is – gratuláljak felnőtt csapatunk bajnoki címéhez!

A mérkőzés részleteit itt megtekintheti: MLSZ adatbank