Itt kiválaszthatja, hogy melyik csapatunk eredményeit szeretné megtekinteni:

5
1

Leírás

Mester mérleg:

A tavaszi harmadik fordulónkon a tabellán előttünk (3. helyen) álló Vértessomlói KSK csapatát fogadtuk.  Csapatunk most a múlt héthez képest egészen másik arcát mutatta meg, melynek eredményeként 5: 1 arányú győzelmet arattunk!
Ellenfelünk kissé jobban kezdte meg a mérkőzést és meg is szerezte a vezetést egy szögletrúgást követően, de a kapott gól nem törte meg a csapatunkat, hanem nagyobb odaadással tudtuk folytatni a játékot és még az első félidőben ki is egyenlítettünk.
A második játékrészben átvettük a mérkőzés irányítását gyors kontratámadásokat és többpasszos támadásvezetéseket végrehajtva szereztük meg az újabb találatainkat. A védekező játékunk is hatékonyan működött, semlegesíteni tudtuk ellenfelünk támadásait.
DICSÉRETES, HOGY MIND A 16 PÁLYÁRA LÉPŐ JÁTÉKOSUNKNÁL MOST MEGFIGYELHETŐ VOLT AZ AKARAT, AZ ELSZÁNTSÁG A PONTOS ÉS EREDMÉNYES JÁTÉKRA, EGYSÉGES CSAPATKÉNT TUDTUK ELÉRNI EZT A NAGYSZERŰ EREDMÉNYT! GRATULÁLOK EHEZ MINDENKINEK ÉS ABBAN AZ ESETBEN, HA A CSAPAT TAGJAI ILYEN HOZZÁÁLLÁST MUTATNAK AZ EDZÉSEKEN ÉS A MÉRKŐZÉSEKEN, AKKOR MÉG KÖNNYEN JAVULHAT A JÁTÉKUNK, ÉS SOK SZÉP SIKERT ÉRHETÜNK EL!