6
0

Leírás

Mester mérleg:

U14-es csapatunk szombaton a BAJ KSE vendégeként lépett pályára és 6 – 0 arányban alul maradtunk a listavezetővel szemben. Ellenfelünk fizikális fölényének köszönhetően többet folyt a játék a térfelünkön, de néhány gyors támadásvezetésre azért volt lehetőségünk melyekből most csak a gólhelyzetekig és egy kapufás lövésig jutottunk el. Az első félidőben jól összpontosítva folyt a védekező játékunk melynek következtében csak egy gólt tudott szerezni az ellenfelünk, sőt több mint egy órán keresztül esélyünk is volt a pontszerzésre. Sajnos az utolsó negyed órában már hibák csúsztak a védekezésünkben így könnyedén gólokat tudott szerezni az ellenfelünk. A kialakult gólkülönbség túlzott, közel sem volt ennyi különbség a két csapat között. A nagyarányú vereségnek a jelentős részét most magamra vállalom, de az U14-es keret minden tagjának meg kell adni a lehetőséget a pályára lépéshez (akár az elsővel, akár az utolsó helyezettel játszunk), hogy mérkőzésrutint tudjon mindenki szerezni, ami szükséges a csapatunk további fejlődéséhez.