Zsámbéki SK
Zsámbéki SK

Leírás

Mester mérleg:

A tavalyi eredményt majdnem lemásolva ikszeltünk. Az igazság az, hogy a Zsámbék többet tett a győzelemért, de szerencsére az utolsó negyed órában sokkal több energiát mozgósítottunk, mint ellenfelünk így az egy pontra rászolgáltunk. Mindkét csapat nyerési kényszerben volt, így már az elején pár perc tapogatózás után egymásnak estünk. Nagyon sok hosszú labdával próbálkozott mind a két csapat, több-kevesebb sikerrel. Mezőnyben jobban játszott a Zsámbék, de ez csak meddő mezőnyfölény volt, legalábbis az első félidőben. A párharcok kb. 80% elvesztettük, köszönhetően az ellenfél erőszakosságának. Két gól kaptunk egyéni hibákból, kidolgozott akciójuk nem volt, az előre ívelt labdák okoztak veszélyt. A Zsámbéknak megvolt az esélye lezárni 2-0 után a meccset, de Totyánk megfogta a ziccert. Egy fokkal magasabb sebességre, agresszióra kapcsoltunk és ennek meglett az eredménye. Petrovics Bence egy kipattanót értékesített, majd egy szabadrúgást harcolt ki. Papp Bence ezt a szabadrúgást higgadtan értékesítette. Volt még egy lehetőségünk gólt szerezni, de kihagytuk. Sajnos a meccsen Bagó Ábel megsérült, de reméljük a következő meccsen már hadra fogható lesz. Az egész csapat jó teljesítményt nyújtott, de akiket a jók közül is ki lehet emelni: Tóth Dániel, Petrovics Bence, Papp Bence.