Bajnai SE
Bajnai SE

Leírás

Mestermérleg:

Mikor ezt az összefoglalót írtam utánpótlás csapataink már lejátszották az aktuális mérkőzéseiket és örültem, mert ( bár sajnos a lányok nem nyertek) a hétvége sikeres volt, a fiúk közül mindenki nyert!
Következő mérkőzésünket Bajna csapata ellen játszottuk. Még soha nem játszottunk ellenük, nem tudtuk milyen játékerőt képviselnek."Gyerekeink" kicsit izgultak, mikor látták,hogy 2-3 fejjel nagyobb és súlyban akár a kétszerese is volt némelyik ellenfél, de szerencsére az első 20 perc után elmúlt a félelem.
Az első félidő nem volt az igazi. Nagyon sok pontatlan passz, helyezkedési hiba, félszegség volt a játékunkban. Gólok helyenként nagyon szépek voltak, illetve a gól előkészítés nagyon érett játékot mutatott.
A második félidőben már bátrabban játszottunk, több gólhelyzetet dolgoztunk ki, több gólt is lőttünk, némelyik igazán szépségdíjas volt.
Nagyon jó volt látni ismét, hogy a hétközben gyakorolt dolgok bejönnek és ennek a gyerekek is mennyire örülnek.
Jók: az egész CSAPAT !!!