(3:1)
2

Leírás

Mestermérleg:

A 2006-7-es korosztálynak elmaradt meccse miatt három játékosuk nálunk játszott. Ezzel is segítve csapatunkat.

Mi szempontunkból a mérkőzés nagyon rosszul indult, mert eddig még soha nem kellett hátrányból felállni. Az ötödik percben gól kaptunk, középpályán későn zártunk össze és egy elkésett blokk után a labda felpörgött és a kapusunk mögött védhetetlenül a hálóba vágódott. A kapott gól nem fogta meg a csapatot és pár percre rá egyenlítettünk, majd kicsivel később megszereztük a vezetést. Egy pillanatig sem forgott veszélyben a győzelmünk, igaz ismét rengeteg helyzetet dolgoztunk és hagytunk ki. Az első félidőben 2:1-el fordultunk. A második félidő elején gólt rúgtunk és utána nem álltunk meg, sorban rúgtuk a gólokat. Kérdés az volt, hogy mennyit tudunk értékesíteni a rengeteg helyzetből. Lefújás előtt   egy kontra végén gólt kaptunk, de hogy ne Ők fejezzék be góllal a találkozót gyorsan válaszoltunk eggyel. 9:2 lett a vége.

Jók: az egész CSAPAT"