Tatai AC
Tatai AC

Leírás

Mestermérleg:

Rengeteget kell dolgoznunk azon , hogy levetkőzzük azt a tulajdonságunkat , ami a szezon során a leginkább látszik tisztán minden U18-as mérkőzésünkön. Ez a dolog nem más , mint az , hogy hihetetlen nagy tartományban mozog a játékunk. Tudunk szenzációsan futballozni , és tudunk úgy is , amit már nem igazán lehet futballnak nevezni. Minden mérkőzésünkön hullám hegyek és völgyek tömkelege váltakozik. Nem volt ez másképp most sem.

Két hete már találkoztunk a Tatával , akkor az első félidőben odaadtuk a győzelmet ellenfelünknek , és a második félidő parádés játéka is kevés volt ahhoz , hogy ezt visszavegyük. Most szenzációsan kezdtünk , helyzetet - helyzetre halmoztunk , tisztán lefutballoztuk ellenfelünket az első félidőben. Ha úgy megyünk szünetre , hogy 3-4 gól van közte , akkor még mindig a Tata lett volna szerencsésebb. Kettővel fordultunk , ami a fentebb ecsetelt dolgok miatt kevésnek bizonyult.

A második félidő első 20 percében egy olyan csapat volt ismét a pályán , akikre nehéz ráismerni. Nem működött a játékunk , hibát hibára halmoztunk. A mérkőzés érdekessége , hogy egy kapushibával engedtük vissza ellenfelünket a mérkőzésbe , viszont utána Varga Dorinának köszönhettük , hogy nem kaptuk futószalagon a gólokat. Ennek ellenére fordítani tudott ellenfelünk , hiszen hiába volt parádés a kapusteljesítmény , az egyszemélyes tatai gólgyárral , Hartai Hannával nem bírtunk. A mérkőzés végén , hiába egy félidei remek játék , a döntetlenért kellett mennünk , ám szerencsére volt még annyi a mérkőzés legjobbjában , Engelbrecht Fanniban , hogy megszerezze harmadik gólját , így döntetlennel végeztünk. Az első félidei csapat ennek a megyének magasan a legjobb csapata , a második félidei jóindulattal is csak a középmezőny tagja.
El kell döntenünk , hogy hol is van az igazság ebben a történetben. Örülünk az őszi szezon végének , mert rendezhetjük sorainkat.