(1:0)
0

Leírás

Mestermérleg:

Első helyezett a második ellen!  Így indultunk el Szomódra a következő mérkőzésünkre.Mi voltunk az első, ők a második helyen. Szép környezetben, jó pályán játszottunk. Az első félidőben kezünkbe vettük az irányítást és  rohamoztuk az ellenfél kapuját. Nagyon szépen játszottunk, de a büntető környékén, rendre rossz döntéseket hoztunk és nem sikerült gólt rúgnunk. Néhányan túl stresszelték a mérkőzést és ez a játékukon látszott is, de ezt is meg kell tapasztalni.

Az ellenfél egységes volt védekezésben, de támadásban már nem voltak annyira kreatívak. Igaz mást nem is hagytunk nekik, mert a letámadást jól csináltuk, a labdaszerzést  szintén. Igazából nem is voltak veszélyesek, mert támadást nem tudtak építeni, csak a saját hibáinkat használták fel. Egy ilyenből és egy "könnyű játékvezetői síppal" szabadrúgáshoz jutottak a büntető vonalunk előtt. Szabadrúgás, berúgták.  Ez kicsit megfogta a csapatot és a félidő előtt már nagyon komoly helyzetet nem tudtunk kialakítani.

Szünet után nagyobb sebességre kapcsoltunk és "felbillent" a pálya. Teljesen a térfelükre szorítottuk az ellenfelet és sorban jöttek, majd hagytuk ki a helyzeteket.  A mostanában divatos labdabirtoklás:nem túlozva kb. 80 %-os volt a javunkra. Volt olyan, hogy az ellenfél két percig nem ért labdába és közben megcsináltunk 20-30 passzt. De sajnos ezért nem adnak pontot.
Az utolsó 10 percben még nagyobb sebességre kapcsoltunk, de nem tudtunk gólt szerezni. Sajnos elszenvedtük az első vereséget, de remélem tanulunk a hibáinkból és folytatjuk a tanulási folyamatot.

Jók:  Lukácsi Gergő, Boza Bende, Füzesi Marcell.