(1:0)
0

Leírás

Mestermérleg:

A megye II. osztályban szereplő U14. csapatunk hazai pályán a Felsőgalla együttesét fogadta a hétvégén.
A mérkőzésen 2-0 győzelmet sikerült elérni. Csapatunk nagyobb részének első bajnoki mérkőzése volt ez, 8 + 1 felállásban, ¾-es pálya méretben.

Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen az első gólhelyzetünkből megszereztük a vezetést már a 2. percben. Ezt követően többet birtokoltuk a labdát ellenfelünknél, sok helyzetet alakítottunk ki, melyekből a 2. félidőben megszereztük a második találatunkat.
Dicséret illeti a játékosok hozzáállását és taktikai fegyelmezettségét, jó teljesítményt nyújtott a csapat, jobb helyzetkihasználással nagyobb arányú győzelmet is elérhettünk volna.

Voltak még helyezkedési hibák az összjátékunk pontosságát is javítani fogjuk, de jó volt látni, hogy ellenfelünknél tudatosabban játszottunk és az edzéseken gyakoroltakat meg tudtuk valósítani a mérkőzésen is.
Ehhez gratulálok minden pályára lépőnek!