(1:2)
6

Leírás

Mestermérleg:

U14 csapatunk a hétvégén megszerezte a 3. győzelmét a Kesztölc otthonában. Jó játékkal és jó hozzáállással sikerült elérnünk a 1:6 végeredményt.

Az első félidőben még szoros volt az eredmény, de jóval többet birtokoltuk a labdát ellenfelünknél, sokkal több gólhelyzetet is alakítottunk ki, de lövéseinket hárította az ellenfél kapusa vagy a kapufát találtuk el. Néhány támadásunk a leshelyzet miatt akadt el.

A 2. félidőben hasonlóképpen sok helyzetet alakítottunk ki, de itt már a helyzetkihasználásunk jobb volt és az ellenfélnek sem adtunk lehetőséget a gólszerzésre, ezért a 2. játékrészben már egyértelműen mi voltunk a mérkőzés esélyesei.

A mérkőzés folyamán sok jó labdakihozatalt hajtottunk végre, tetszetősen sok passzal kerültünk gólhelyzetekbe, a védekezésünket is hatékony volt. Dicséret illet minden pályára lépő játékost a hozzáállásukért és az ellenfelünknél mutatott gyorsabb játékért!

A jövőben a pályák talajához gyorsabban kell majd alkalmazkodnunk a  helyzetkihasználásunkon is javítani fogunk.