(3:0)
1

Leírás

Nem bírta el a csapat, hogy hatan hiányoztak! Annyira elfogytunk, hogy két U-16- os játékossal kellett kiegészíteni a csapatot.

Az óriási viharos szél már súrolta azt a határt, amikor már az időjárás alkalmatlan a játékra. Az első félidőben az ellenfelünket segítette a viharos szél, és ezt ki is használták, már az első félidőben három gólt szereztek. Letámadtak, talajon nehéz volt kihozni a labdát, levegőben pedig lehetetlen volt felszabadítani, mert visszafújta a szél a labdát! Az indításaik pedig gyorsan mögénk kerültek, ha kitámadtunk. Persze az is kellett, hogy a védekezésünk gyenge legyen és a harmadik gólt nagy egyéni hiba előzte meg. A második félidőben minket segített a szél, de hiába beszéltük meg mit kell tenni, abból keveset valósítottunk meg a pályán. Az első félidő folyamatos védekezése, sokat kivett a csapatból. Helyzetkihasználásunk továbbra is rendkívül gyenge. A mai meccsen is 6-7 lehetőségből egy gólig és egy kapufáig jutottunk. Az ellenfél 7 kaput eltaláló helyzetből 5 gólt szerzett! Két pozitívuma volt a mérkőzésnek. Az egyik, hogy küzdött a csapat és nem adta fel az utolsó percig. A másik, hogy a két U-16-os játékos jól mutatkozott be az ifiben és bizonyították, hogy szükség esetén lehet rájuk számítani. Remélem jövőhéten már kevesebb hiányzónk lesz, bár két cserét most is sérülés miatt kellett végrehajtanom.