10
(5:0)
1

Leírás

Összességében elégedetten jöhettünk le a mérkőzés végén a pályáról, hiszen gólzáporos győzelmet arattunk a vendégcsapat ellen. Visszavágtunk az őszi 2:2-es eredményért, ami akkor nem tükrözte a 2 csapat közötti különbséget, hiszen irreális időjárási körülmények és játékra alkalmatlan pályán kellett játszanunk.

Nehezen lendültünk bele, idegesek voltunk, kapkodtunk, míg 20 perc után megszereztük első találatunkat. Ezt követően - bár a játékunk még néha akadozott - szépen termeltük a gólokat. Kis hullámvölgybe kerültünk, amikor ellenfelünk megszerezte egyetlen találatát ami után belelkesedtek, próbáltak nagyobb nyomást helyezni ránk. Újabb gólok után 6 :1 -es állásnál eldőlt a mérkőzés, mert vendégcsapat feladta, más részről játékosaim többségének teljesítménye feljavult, harmad részről a cseréim is jól szálltak be a mérkőzésbe. Ekkor már szemre is tetszetős, látványos játékot nyújtva szép támadásokat vezetve, hátul biztosan védekezve, jó kapusteljesítménnyel, eredményesen fejeztük be a mérkőzést.