4
(4:0)
0

Leírás

Különböző okok miatt 6 fő 2005-ös-, 4 fő 2006-os és 5 fő 2007-es születésű játékossal utaztunk el a mérkőzés helyszínére. Utóbbiaknak külön köszönöm a részvételt! Rendkívül jól játszottak, egyáltalán nem voltak megilletődve a játék folyamán.
Bár a félidei eredmény alapján a laikusnak egy sima mérkőzésnek tűnhet, ez nem így volt. Bátran játszottunk, harcosak voltunk, nagyon akartunk, küzdöttünk, biztattuk egymást, igaz a labdát keveset birtokoltuk. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy mivel folyamatos nyomás alatt voltunk, ennek (is ) köszönhetően be-becsúszott 1-1 elemi hiba amit az ellenfél rögtön büntetett.
A második játékrészben - véleményem szerint - egyenrangú partnerek voltunk. Jóval többet birtokoltuk a labdát az első 45 perchez képest, tetszetős támadásokat vezettünk. Legalább 3 szituációban gólt, gólokat szerezhettünk volna. Hátul jól zártunk, magabiztosan védekeztünk amihez néha egy kis szerencse is társult.
Összességében elmondhatom, hogy nincs bennem hiányérzet. Az alaposan felforgatott csapatban játékosaim kihozták magukból a maximumot. Volt tartásunk nem zuhantunk össze, igazi csapatként küzdöttünk végig a mérkőzésen. Eredménytől függetlenül gratulálok, büszke vagyok rájuk, és a sérült játékosoknak jobbulást kívánok!