Fejlesztés a Hajnal Tamás Sportcentrumban!
Az élőfüves nagypályán mostantól villanyvilágítás biztosítja a zavartalan edzéseket és mérkőzéseket, bármilyen időjárási körülmények között. A beruházást a Nyergesújfalu SE – FC Esztergom területi első osztályú mérkőzéssel avatták fel. A projekt a 2025/2026-os MLSZ TAO forrásból valósult meg, és lehetőséget biztosít az egyesület valamennyi korosztálya számára, hogy a korai sötétedés idején is folytathassák az edzéseket és mérkőzéseket.
Az átadón beszédet mondott többek között Erős Gábor országgyűlési képviselő, Khéner László MLSZ területi igazgató, és Hajnal Zoltán egyesületünk elnöke. Az önkormányzatot Lohner Ilona a Kulturális és Sportbizottság elnöke, valamint Török Péter a Pénzügyi Bizottság elnöke képviselte. A rossz idő ellenére szurkolóink is megtisztelték jelenlétükkel az ünnepséget.
Szép szavalattal köszöntötte az eseményt Fabók Szofia, a Kernstok Károly Általános Iskola 4.b osztályos tanulója. A nemzeti színű szalag átvágásánál a felnőtt csapatot a legfiatalabb játékos, Konrád László képviselte.
A nyergesújfalui sportlétesítmény az elmúlt években jelentős fejlődésen ment keresztül: automata öntözőrendszer, felújított öltözők, villanyvilágítás és modern eredményjelző került kiépítésre, miközben a nagypálya gondozása is nagyobb figyelmet kapott, így biztosítva a komfortos edzés és mérkőzés lehetőségét a helyi sportolni vágyók számára.
Hajrá Nyerges, hajrá Viszi!