Aktuális mérközések

Felnőtt

  • 2019.05.19 17:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 24. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Bábolnai SE Bábolnai SE
    1
    (1:1)
    2
  • 2019.05.12 16:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 23. forduló
    Vértesszőlősi SE Vértesszőlősi SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    4
    (1:2)
    2
  • 2019.05.05 16:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 22. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Kecskéd KSK Kecskéd KSK
    4
    (4:1)
    5
  • 2019.04.28 16:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 21. forduló
    Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    (0:6)
    9
  • 2019.04.24 17:30
    MEGYEI KUPA 1. forduló
    Kecskéd KSK Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (0:0)
    2
  • 2019.04.21 16:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 20. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Sárisápi Bányász SE Sárisápi Bányász SE
    0
    (0:1)
    1
  • 2019.04.14 15:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 19. forduló
    Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:0)
    2
  • 2019.04.07 15:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Nagyigmánd KSK Nagyigmánd KSK
    5
    (0:2)
    2
  • 2019.03.31 11:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 17. forduló
    Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    7
    (1:0)
    0
  • 2019.03.24 15:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 16. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Vértessomlói KSK Vértessomlói KSK
    4
    (1:1)
    1

Felnőtt Kupa

  • 2019.05.22 18:30
    MEGYEI KUPA 3. forduló
    SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    (0:0)
    0
  • 2019.05.08 19:00
    MEGYEI KUPA 2. forduló
    Gyermely-Szomor LE Gyermely-Szomor LE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:1)
    5

U-19

  • 2019.05.18 14:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 3. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE
    6
    (2:1)
    2
  • 2019.05.11 15:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 2. forduló
    Vértessomlói KSK Vértessomlói KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (2:1)
    2
  • 2019.05.01 14:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 1. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE OBSK Oroszlány OBSK Oroszlány
    5
    (4:0)
    3
  • 2019.04.27 14:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 22. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Vértesszőlősi SE Vértesszőlősi SE
    14
    (6:1)
    1
  • 2019.04.20 15:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 21. forduló
    Bábolnai SE Bábolnai SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:2)
    4
  • 2019.04.13 14:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 20. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    0
    (0:2)
    3
  • 2019.04.06 14:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 19. forduló
    Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:8)
    16
  • 2019.03.30 16:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Vértessomlói KSK Vértessomlói KSK
    5
    (0:0)
    0
  • 2019.03.23 14:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 17. forduló
    Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    (0:3)
    5
  • 2019.03.16 15:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 16. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Nagyigmánd KSK Nagyigmánd KSK
    8
    (1:0)
    0

U-16

  • 2019.05.19 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 21. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    0
    (0:0)
    1
  • 2019.05.05 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 19. forduló
    Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.04.28 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE
    3
    (3:0)
    0
  • 2019.04.21 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 17. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatabányai Vasas Tatabányai Vasas
    2
    (1:3)
    4
  • 2019.04.14 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 16. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Bábolnai SE Bábolnai SE
    17
    (11:0)
    0
  • 2019.04.07 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 15. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE WATI Kecskéd KSK WATI Kecskéd KSK
    1
    (0:2)
    5
  • 2019.03.31 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 14. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Nagyigmándi KSK Nagyigmándi KSK
    2
    (2:0)
    1
  • 2019.03.24 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 13. forduló
    OBSK Oroszlány OBSK Oroszlány Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    9
    (3:0)
    0
  • 2019.03.17 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 12. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Sárisápi BSE Sárisápi BSE
    3
    (1:0)
    1
  • 2018.11.11 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 11. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    0
    (0:1)
    6

U-14

  • 2019.05.18 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 21. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Bábolnai SE Bábolnai SE
    4
    (1:0)
    0
  • 2019.05.11 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 20. forduló
    Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:10)
    16
  • 2019.05.01 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 19. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.04.27 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 18. forduló
    Nagyigmándi KSK Nagyigmándi KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:2)
    4
  • 2019.04.20 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 17. forduló
    WATI Kecskéd KSK WATI Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:0)
    0
  • 2019.04.13 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 16. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    4
    (3:0)
    1
  • 2019.04.06 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 15. forduló
    Győrszentiván SE Győrszentiván SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.03.30 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 14. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC
    7
    (3:1)
    1
  • 2019.03.23 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 13. forduló
    Sárisápi BSE Sárisápi BSE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    3
  • 2019.03.16 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 12. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE OBSK Oroszlány OBSK Oroszlány

Női U-17

  • 2019.05.11 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 20. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    9
    (5:0)
    0
  • 2019.05.09 17:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 19. forduló
    Annavölgyi BSE Annavölgyi BSE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    (0:9)
    16
  • 2019.04.27 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK
  • 2019.04.13 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 16. forduló
    Pilismarót SC Pilismarót SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.04.06 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 15. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    0
    (0:3)
    9
  • 2019.03.30 14:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 14. forduló
    Szákszend SE Szákszend SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:6)
    8
  • 2019.03.23 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 13. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club
    3
    (0:8)
    10
  • 2019.03.16 14:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 12. forduló
    Környe SE Környe SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    4
    (3:1)
    2
  • 2018.11.24 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 11. forduló
    Fortuna SE Fortuna SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:1)
    6
  • 2018.11.17 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 10. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Vértessomlói KSK Vértessomlói KSK
    5
    (3:1)
    1

Női U-19

  • 2019.05.12 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 19. forduló
    Tatai AC Tatai AC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:1)
    1
  • 2019.04.21 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 15. forduló
    WATI-Kecskéd KSK WATI-Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    7
    (3:0)
    0
  • 2019.04.14 14:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 14. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Törökbálint LAK ESE Törökbálint LAK ESE
  • 2019.04.07 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 13. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    2
    (1:1)
    1
  • 2018.11.11 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 8. forduló
    Tatai AC Tatai AC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    4
    (2:1)
    1
  • 2018.10.21 15:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 10. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE WATI-Kecskéd KSK WATI-Kecskéd KSK
    0
    (0:2)
    3
  • 2018.10.14 15:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 9. forduló
    Törökbálint LAK ESE Törökbálint LAK ESE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    11
  • 2018.09.16 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 5. forduló
    WATI-Kecskéd KSK WATI-Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:1)
    1
  • 2018.09.09 09:30
    NŐI UP U -19 4. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Törökbálint LAK ESE Törökbálint LAK ESE
    12
    (5:0)
    0
  • 2018.09.02 09:30
    NŐI UP U -19 3. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    1
    (0:0)
    1

Csatlakozz csapatunkhoz!

Légy te is tagja a Nyergesi focicapatnak, gyere el a pályára és vegyél részt egy próbaedzésen.
Ha regisztrálsz oldalunkon, megoszthatod a véleményed mérközéseinkről csapatainkról.

Fociznák Regisztrálnék

Hírlevél

Értesülj te is E-mailban legfrissebb híreinkről, mérkőzéseinkről, eseményeinkről.

Infók:

2019. május. 27, hétfő
Tegnap Fülöp napja volt.
Ma Hella napja van.
Holnap Emil, Csanád napja lesz.

Közösség

Hirek

OBO BETTERMANN Utánpótlás teremlabdarúgó torna2015.02.21.

A tatabányai Földi Imre Sportcsarnokban ismételten egy színvonalas, jó csapatokkal téli felkészülési teremlabdarúgó tornát rendeztek, amire a mi csapatunk is meghívást kapott. Ezúttal 2001-es korosztályú csapatokkal mérhettük össze tudásunkat. Az első mérkőzésen még az álmosság, ébredés jelei mutatkoztak fiaimon, mivel a helyzetkihasználásunk finoman fogalmazva sem volt túl fényes. Ennek az eredménye nem is lehetett más mint 1-0ás vereség Dorog csapatától. Aztán egy alapos fejmosás következett, és lám, focira utaló jelek, tetszetős támadások, szép villanások is láthatóak voltak csapatom következő mérkőzésén, ahol 2-1 arányban múltuk felül Gyirmót csapatát. A harmadik egyben utolsó csoportmeccsünkön nagy volt a tét: döntőt vagy az 5. helyért játszhatunk! Ha győzünk, akkor döntőt játszunk, ha döntetlen vagy vereség, akkor csak az 5.helyre lehet esélyünk, tehát a tét nem volt kicsi! A srácok ennek tudatában léptek pályára! Fiaim nagyon jól játszottak, nagyobbnál nagyobb helyzeteket alakítottak ki, de sajnos egyiket sem sikerült értékesítenünk. Attól pedig nem nagyon kellett tartani, hogy az ellenfelünk gólt szerez, hiszen a III. Kerület játékosai ha átlépték a félpályát, akkor már edzőjük üvöltött, hogy vissza, védekezni!!! Bár céljukat elérték, hisz nem kaptak ki, de ez nem hiszem, hogy előre viszi a focinkat, ettől nem lesznek jó labdarúgóik… Játékvezetésről pedig annyit: inkább hagyjuk….
Mivel így a csoportban a 3. helyet szereztük meg, így maradt az 5. helyért járó helyosztó mérkőzés, amit hetesekkel is de megnyertük.
Felkészülés szempontjából nem volt rossz torna, de azt gondolom, mutatott játékunk miatt többet érdemeltünk volna, de a tanulság pedig az, hogy a helyzeteket be kell rúgni, hiszen ez egy olyan sport, amit gólra játszanak!!!
Csopormeccsek:
Nyergesújfalu SE – Dorog 0-1
Nyergesújfalu SE – Gyirmót 2-1
Nyergesújfalu SE – III. Kerület 0-0
5.helyért:
Nyergesújfalu SE – Bugyi 1-1 hetesekkel 1-0

Jánosi Dániel
edző



Vissza
  • L&P Magyarország Kft
  • HART Technik Kft.
  • Magyar Toyo Seat Kft.
  • Lábatlani Vasbetonipari Kft.
  • Prenker-Ker Kft.
  • Merantin Kft.
  • HB Tools Kft.
  • Alcufer Kft.
  • Mahart Passnave Kft.
  • SPH Plussz Kft.
  • Calmit Kft.
  • Nyerges Város Önkormányzata
  • Kék-Írisz Patika Nyerges
  • PiszkeNet Kft
  • Core Systems Kft.