Aktuális mérközések

Felnőtt

  • 2019.06.01 18:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 26. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE OBSK Oroszlány OBSK Oroszlány
    3
    (1:1)
    2
  • 2019.05.26 17:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 25. forduló
    Tatai AC Tatai AC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    (0:1)
    2
  • 2019.05.19 17:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 24. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Bábolnai SE Bábolnai SE
    1
    (1:1)
    2
  • 2019.05.12 16:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 23. forduló
    Vértesszőlősi SE Vértesszőlősi SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    4
    (1:2)
    2
  • 2019.05.05 16:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 22. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Kecskéd KSK Kecskéd KSK
    4
    (4:1)
    5
  • 2019.04.28 16:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 21. forduló
    Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    (0:6)
    9
  • 2019.04.24 17:30
    MEGYEI KUPA 1. forduló
    Kecskéd KSK Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (0:0)
    2
  • 2019.04.21 16:00
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 20. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Sárisápi Bányász SE Sárisápi Bányász SE
    0
    (0:1)
    1
  • 2019.04.14 15:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 19. forduló
    Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:0)
    2
  • 2019.04.07 15:30
    ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Nagyigmánd KSK Nagyigmánd KSK
    5
    (0:2)
    2

U-19

  • 2019.06.01 14:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 5. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    3
    (1:1)
    1
  • 2019.05.25 15:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 4. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    4
    (1:0)
    2
  • 2019.05.18 14:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 3. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE
    6
    (2:1)
    2
  • 2019.05.11 15:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 2. forduló
    Vértessomlói KSK Vértessomlói KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (2:1)
    2
  • 2019.05.01 14:00
    M.I.O. U 19 FELSŐHÁZ 1. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE OBSK Oroszlány OBSK Oroszlány
    5
    (4:0)
    3
  • 2019.04.27 14:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 22. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Vértesszőlősi SE Vértesszőlősi SE
    14
    (6:1)
    1
  • 2019.04.20 15:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 21. forduló
    Bábolnai SE Bábolnai SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:2)
    4
  • 2019.04.13 14:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 20. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    0
    (0:2)
    3
  • 2019.04.06 14:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 19. forduló
    Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:8)
    16
  • 2019.03.30 16:00
    ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Vértessomlói KSK Vértessomlói KSK
    5
    (0:0)
    0

U-16

  • 2019.05.26 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 22. fordulól
    Tatai AC Tatai AC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    5
    (0:1)
    2
  • 2019.05.19 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 21. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    0
    (0:0)
    1
  • 2019.05.05 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 19. forduló
    Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.04.28 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE
    3
    (3:0)
    0
  • 2019.04.21 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 17. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatabányai Vasas Tatabányai Vasas
    2
    (1:3)
    4
  • 2019.04.14 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 16. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Bábolnai SE Bábolnai SE
    17
    (11:0)
    0
  • 2019.04.07 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 15. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE WATI Kecskéd KSK WATI Kecskéd KSK
    1
    (0:2)
    5
  • 2019.03.31 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 14. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Nagyigmándi KSK Nagyigmándi KSK
    2
    (2:0)
    1
  • 2019.03.24 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 13. forduló
    OBSK Oroszlány OBSK Oroszlány Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    9
    (3:0)
    0
  • 2019.03.17 10:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 12. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Sárisápi BSE Sárisápi BSE
    3
    (1:0)
    1

U-14

  • 2019.05.25 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 22. forduló
    Tatabányai Vasas Tatabányai Vasas Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:0)
    3
  • 2019.05.18 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 21. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Bábolnai SE Bábolnai SE
    4
    (1:0)
    0
  • 2019.05.11 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 20. forduló
    Koppánymonostori SE Koppánymonostori SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:10)
    16
  • 2019.05.01 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 19. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.04.27 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 18. forduló
    Nagyigmándi KSK Nagyigmándi KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:2)
    4
  • 2019.04.20 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 17. forduló
    WATI Kecskéd KSK WATI Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:0)
    0
  • 2019.04.13 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 16. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    4
    (3:0)
    1
  • 2019.04.06 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 15. forduló
    Győrszentiván SE Győrszentiván SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.03.30 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 14. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Ácsi Kinizsi SC Ácsi Kinizsi SC
    7
    (3:1)
    1
  • 2019.03.23 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 13. forduló
    Sárisápi BSE Sárisápi BSE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    3

Női U-17

  • 2019.05.11 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 20. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Zsámbéki SK Zsámbéki SK
    9
    (5:0)
    0
  • 2019.05.09 17:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 19. forduló
    Annavölgyi BSE Annavölgyi BSE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    (0:9)
    16
  • 2019.04.27 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 18. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK
  • 2019.04.13 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 16. forduló
    Pilismarót SC Pilismarót SC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (0:0)
    0
  • 2019.04.06 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 15. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    0
    (0:3)
    9
  • 2019.03.30 14:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 14. forduló
    Szákszend SE Szákszend SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    1
    (1:6)
    8
  • 2019.03.23 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 13. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club
    3
    (0:8)
    10
  • 2019.03.16 14:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 12. forduló
    Környe SE Környe SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    4
    (3:1)
    2
  • 2018.11.24 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 11. forduló
    Fortuna SE Fortuna SE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:1)
    6
  • 2018.11.17 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17 10. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Vértessomlói KSK Vértessomlói KSK
    5
    (3:1)
    1

Női U-19

  • 2019.05.26 12:45
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 20. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE WATI-Kecskéd KSK WATI-Kecskéd KSK
    0
    (0:1)
    3
  • 2019.05.12 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 19. forduló
    Tatai AC Tatai AC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:1)
    1
  • 2019.04.21 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 15. forduló
    WATI-Kecskéd KSK WATI-Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    7
    (3:0)
    0
  • 2019.04.14 14:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 14. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Törökbálint LAK ESE Törökbálint LAK ESE
  • 2019.04.07 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 13. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Tatai AC Tatai AC
    2
    (1:1)
    1
  • 2018.11.11 10:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 8. forduló
    Tatai AC Tatai AC Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    4
    (2:1)
    1
  • 2018.10.21 15:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 10. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE WATI-Kecskéd KSK WATI-Kecskéd KSK
    0
    (0:2)
    3
  • 2018.10.14 15:00
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 9. forduló
    Törökbálint LAK ESE Törökbálint LAK ESE Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    0
    11
  • 2018.09.16 09:30
    GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U19 5. forduló
    WATI-Kecskéd KSK WATI-Kecskéd KSK Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE
    2
    (1:1)
    1
  • 2018.09.09 09:30
    NŐI UP U -19 4. forduló
    Nyergesújfalu SE Nyergesújfalu SE Törökbálint LAK ESE Törökbálint LAK ESE
    12
    (5:0)
    0

Csatlakozz csapatunkhoz!

Légy te is tagja a Nyergesi focicapatnak, gyere el a pályára és vegyél részt egy próbaedzésen.
Ha regisztrálsz oldalunkon, megoszthatod a véleményed mérközéseinkről csapatainkról.

Fociznák Regisztrálnék

Hírlevél

Értesülj te is E-mailban legfrissebb híreinkről, mérkőzéseinkről, eseményeinkről.

Infók:

2019. július. 19, péntek
Tegnap Frigyes napja volt.
Ma Emília napja van.
Holnap Illés napja lesz.

Közösség

Hirek

Vágtató2015.03.10.

Március elején, ideális időben újra rajthoz álltunk a Vágta-tó futóversenyen. Labdarúgó szakosztályunk főleg a kisebb korosztályban képviseltette magát, de a „bátrabb” szülők, példát mutatva gyermekeiknek, is teljesítették a távokat.

Köszönjük minden résztvevőnek, a szülőknek, hogy megmérették magukat, elhozták gyermekeiket a futó versenyre, feláldozták délelőttjüket.

Sportolóink a következő eredményeket érték el korosztályra lebontva.

 

2009-es korcsoport:                                2008-as korcsoport                                  2007-es korcsoport

1. Pellinger Gergő                                    1. Czibulka Róbert                                   2. Bótyik Dávid

2. Varga Zalán                                            2. Mohos Ádám

3.Albert Máté                                            3. Szilágyi Péter

                                                                        4. Kónya Bálint

 

2006-os korcsoport:                                2006-os korcsoport lány:                       2005-ös korcsoport                           

3. Szilágyi Zsombor                                  4. G Szabó Dominika                               3. Bagó Ábel         

5. Varga Zétény                                                                                                                5. Mohos Máté

7. Torma Gergő                                                                                                                 7. Kiss István 

14. Marencsik Ábel                                                                                                          10. G Szabó Gergő

                                                                                                                                                11. Maráz András

                                                                                                                                                12. Mayer Krisztián

                                                                                                                                                13. Komeiner Albert

 

2004-es korcsoport:                                2004-es korcsoport lány:                       2003-as korcsoport:                                                                                              

5. Papp Bence                                           2. Szarka Zsófi                                            3. Papp Gergely

                                                                                                                                                6. Motuz Marcell

 

 

 

 

2003-as korcsoport, lány:                      2002-es korcsoport:                                2002-es korcsoport, lány:

5. G Szabó Boglárka                                 1. Paska Áron                                             4. Engelbrecht Fanni

7. Katona Vanda                                       8. Schmidt Dániel                                     10. Maráz Ágnes

                                                                        9. Schmidt Balázs

Masters Női futam:

3. Komeiner Ildikó

7. György Emilia

 

A csapat versenyben az össz pontszám alapján 4. helyen végeztünk. Reméljük, hogy a következő megmérettetésen, még többen veszünk részt, hasonló, vagy egy kicsit jobb eredményt elérve!

 

Berber József


Képek:



Vissza
  • L&P Magyarország Kft
  • HART Technik Kft.
  • Magyar Toyo Seat Kft.
  • Lábatlani Vasbetonipari Kft.
  • Prenker-Ker Kft.
  • Merantin Kft.
  • HB Tools Kft.
  • Alcufer Kft.
  • Mahart Passnave Kft.
  • SPH Plussz Kft.
  • Calmit Kft.
  • Nyerges Város Önkormányzata
  • Kék-Írisz Patika Nyerges
  • PiszkeNet Kft
  • Core Systems Kft.