0
Baj KSE
Baj KSE

Leírás

Nagyon motiváltak voltak a srácok, mert meg akarták mutatni, hogy a korábban játszott egymás elleni meccsünkön elért döntetlen csak kisiklás volt.
A meccs elején csak tapogatózunk nem találtuk a fogást, a Baj is kezdett bele jönni és nyílt sisakossá vált a meccs. DE..
Elkaptuk a fonalat és sorban dolgoztuk ki a helyzeteket és röpke öt perc alatt rúgtunk 3 gólt.  Jól kidolgozott helyzetekből sorban jöttek a gólok. 4:0 volt a félidő. Jól támadtunk, jól védekeztünk.
Aztán jött a második félidő és az elején ismét betaláltunk, majd valami "eltört". Megvoltak a helyzetek, de nem figyeltünk oda. Nem a játékkal foglalkoztunk, hanem egymással és így szépen kiestünk a meccsből.
Gólt csak azért nem kaptunk, mert a védekezést megoldottuk, ha pedig néha nem, akkor a kapusunk a helyén volt és kivédte.
Összességében jók voltunk, megérdemelt volt a győzelem.
Jók: az egész csapat.