2
(1:0)
1

Leírás

Molnár Ambrus (U15) - Küzdős, kemény mérkőzést vívtunk a hétvégén, aminek a tétje az volt kié lesz a harmadik hely a szünet előtt. Remekül kezdtük a mérkőzést rögtön az elején gólt tudtunk szerezni ezzel hamar megzavartunk az ellenfelünket. Azt gondolom a meccs nagy egészében fölényben játszottunk rengeteg helyzetet alakítottunk ki, ám a befejezéseknél rossz döntéseket hoztunk. Miután megszereztük a második gólt megnyugodtunk nagyjából 2-3 percig hiszen utána egy pontrúgásnál voltunk figyelmetlenek és gólt kaptunk. Ezzel visszahoztuk ellenfelünket a játékba és izgalmasra sikeredett a vége, de sikerült megtartanunk az előnyt. Nagy gratuláció az egész csapatnak óriásit harcoltak az elejétől kezdve az utolsó másodpercekig.

A mérkőzés részleteit itt megtekintheti: MLSZ adatbank