1
(0:0)
3

Leírás

Továbbra is a sérülések, valamint az eltiltások okoztak gondot a kezdő csapat kijelölésében! Ezek a külső körülmények az építkező játékunkat jelentősen nehezítették.  Ehhez párosult egy nagyon fegyelmezett, motiváltan és agresszív felfogásban játszó hazai csapat is.

Az első félidőben kerestük a lehetőségeket, de nem igazán találtunk fogást az Esztergom védekezésén.

A 2. félidőre meglépett változtatások és személycserék adták a hatékonyabb támadójáték lehetőségét, aminek eredménye az egyre több helyzetkialakítás volt.
Egy hatékony 20 perc 3:0 előnyhöz juttatta a csapatot, amit szépségdíjas góllal kozmetikázott a hazai csapat. A látottak alapján értékes 3 pontot szereztünk Esztergomban.

Részünkről fontos eseménye volt a mérkőzésnek, hogy újra játéklehetőséget kapott Manga Zsolt, mint ahogy az előző mérkőzésen Molnár Ambrus is. Nagyon várjuk, hogy ebben a bajnokságban először, újra rendelkezésre álljon a teljes keret!

A mérkőzés részleteit itt megtekintheti: MLSZ adatbank