(1:0)
2

Leírás

Mestermérleg:

Ismét rosszul kezdtünk, hiszen egy figyelmetlenségből vezetést szereztek. Ezután el kezdtünk futballozni, domináltunk, helyzeteket alakítottunk ki, de ezek rendre kimaradtak. Félidőben átbeszéltük a dolgokat, srácok maximálisan betartották amit kértem tőlük, és ennek meg is lett az eredménye, hiszen még nagyobb nyomás alá helyeztük az ellenfelet, még több ziccert alakítottunk ki, amiből kétszer gólt tudtunk elérni. Remek meccs volt, elégedett vagyok a hozzáállással, teljesítménnyel, játékkal egyaránt!
Jók: Balogh, Cseh, Szoboszlai, Nagy.

Jánosi Dániel

Tóth Dániel:

Szép időben es nagyon jó pályán játszhattuk a mérkőzést. Az első 10-15 percben sajnos aludtunk es egy buta hibából szerzett vezetést az ellenfél, de ez után felébredt a csapat és el kezdett játszani. Sorra alakítottuk ki a helyzeteket, de sajnos ezek mind kimaradtak. Jobban kell koncentrálni a befejezéseknél! (legfőképpen nekem!)  A 2. félidő közepén sikerült egy sakk-mattra lejátszott akció végén egyenlíteni és ez megadta a kellő lökést, hogy megnyerjük a meccset! Gratulálok minden játékosnak és a cseréknek akik sokat lendítettek a csapat játékán!

Katona Kelemen:

Az első 10 percben jobban játszott az ellenfél,kissé bealudtunk. Aztán átvettük  a játék irányítását,többet birtokoltuk a labdát,szép támadásokat vezettünk. Fegyelmezetten jól játszottunk,ha kellett küzdöttünk,megérdemelt fontos győzelmet arattunk. A sérülteknek mielőbbi felépülést kívánunk.

A mérkőzés részleteit itt megtekintheti: MLSZ adatbank