(5:0)
2

Leírás

Mestermérleg:

Nincsenek könnyű meccsek a bajnokságban, az első perctől kezdve oda kell tenned magad. Csapatom ezt ma megtette és nagyszerű mérkőzést játszott. Végig koncentráltan, fegyelmezetten, csapatként futballozva, megérdemelten gyűjtöttük be a győzelmet. Ezt a mentalitást, hozzáállást várom a jövőben is!
Jók: egész csapat.

Jánosi Dániel

Takács Erik: Az elmúlt hetek után kellett ez a győzelem a csapatnak. Az egész mérkőzésen mi uraltuk a játékot, jól használtuk ki a szélsőink gyorsaságát, aminek meg is lett az eredménye. Gratulálok a csapatnak a nagy arányú győzelemhez, jövő héten hasonló játékkal ismét 3 pontot szerezhetünk!

Szoboszlai Tamás: Nehéz meccsre készültünk a héten, de szerencsére összejött minden a csapatnak. Ezt a formát kell átmentenünk monostor ellen is! Gratulálok első meccshez Manga Milánnak!

Manga Milán: Jól kezdtük a mérkőzést, mindig jó ilyen nagy arányú győzelmet aratni. Én azt gondolom, ez mutatja a csapat erejét. A második félidőben egy kicsit lazábban mentünk ki, kaptunk két gólt, de ha 5 van közte a szünetben az én véleményem szerint nagyon nehéz úgy kimenni mintha 0-0 lenne a mérkőzés. Azért mégis csak ott motoszkál a fejekben, hogy ez a meccs már szinte megvan. Ezután sikerült ismét gólokat szerezni és így gólzáporos győzelmet aratni. Ez önbizalmat kell, hogy adjon a következő meccsekhez, amiket meg kell nyerni!

A mérkőzés részleteit itt megtekintheti: MLSZ adatbank