4
(3:0)
1

Leírás

Kitűnő pálya, parádés időjárás, kiváló ellenfél, középkezdés után másfél perccel saját magunknak rúgott gól, valamint ismét egy üres kapus kihagyott gólhelyzet, továbbá két sérülés.  Így kezdődött a mérkőzés és 1:1 helyett három gólos hátrány, valamint értékelhetetlen első félidő!

Szünetben sikerült a srácokat felrázni és a második félidő mindenféle tekintetben teljesen rendben volt, sőt közel voltunk hozzá, hogy az oroszlán bajuszát megrángassuk, de a jobbnál-jobb lehetőségeinket most sem sikerült gólra váltanunk, ezért 3:2 helyett 4:1 lett a végeredmény.

Gratulálnom kell ellenfelünknek az első félidei teljesítménye alapján teljesen megérdemelt győzelméhez, nekünk pedig le kell vonnunk újra a tanulságokat, mely szerint az első félidőt azonnal el kell felejtenünk. Vasárnap lelkes közönségünk előtt hazai pályán Vértessomló ellen csak a második félidőben mutatott hozzáállás, koncentráció és még jobb helyzetkihasználás vezetheti csapatunkat győzelemre!

Jók: Mann Patrik és Vida Róbert