3

Büntetők:

4 - 5

Leírás

Újra dejavu érzésem van. Tavasszal Zsámbék, ősszel Koppánymonostor…… Sorsolás után talán ismét a lehető legnehezebb ellenfél, ráadásul most is idegenben, meccs végen döntetlen eredménnyel és tizenegyesekkel, továbbjutással !

Fantasztikus csapat, szuper egyéni teljesítmények (Karádi Marci, Tóth Dani, Mann Patrik, Manga Milán), de kivétel nélkül MINDENKI odatette magát és szívét-lelkét kihajtotta a győzelemért.
Most még siker és fáradtság, majd vasárnap folytatás a bajnokságban Vértessomló ellen. Röviden így tudnám jellemezni jelenlegi állapotunkat !

Részleteiben elemezve ismét két ellentétes félidő volt, viszont vasárnaphoz képest most fordítva. Az első félidőben mi, majd a másodikban ellenfelünk dominált. Mindkét csapatnak volt több lehetősége, hogy lezárja a mérkőzést, de kilencven perc után ismét igazságos eldöntetlen eredmény született. Büntető párbajban a szerencse mellénk állt, amiért valójában is sokat tettünk ! Talán egy picivel jobban is akartuk ezt a győzelmet, mert kilenc berúgott büntető után (5:4) a tizediket a monostori kapufa mentette. Nagyon boldog és büszke vagyok csapatunkra, hatalmas gratuláció illeti a srácokat ezért a teljesítményért !

JÓK: AZ EGÉSZ CSAPAT NAGYBETŰVEL !!!

Remélem vasárnapra sikerül regenerálódnunk és megújult erővel (remélhetőleg hiányzóinkkal kiegészülve) tudjuk ezt a parádés, de nagyon nem egyszerű sorozatunkat folytatni !

Nem tudom elégszer kifejezni köszönetem és hálámat lelkes szurkolótáborunknak! Ti vagytok a csapat tizenkettedik játékosa. Tegnap is nagyon sokat segített nekünk a folyamatos bíztatásotok !